פחד מפיגועים ופחד מאיבוד האמונה

בזמן האחרון (כנראה כתוצאה מגל הפיגועים) אני חולמת על עצמי, ורואה איך אני נקלעת למצב בו מנסים להתנקש בי ולנסות לפגוע בי, אני מתעוררת בידיעה שנרצחתי בחלום.
זה גורם לי לתחושה מתסכלת, חלילה לא לאיבוד אמונה, זה לא גורם לי להתערער באמונה שלי, אבל זה מציף בי המון שאלות.
מה פשר החלומות? למה ה' מראה לי מראות כאלה בחלום? למה אני חווה הרגשה של איבוד חיים בחלום? מה אני אמורה ללמוד על עצמי? אני משתדלת ללמוד על תקופת ימי המשיח והגאולה, כי אני נחלשת בזה. אני מרגישה שלא מגיע לנו בתור עם להיגאל, לכן אני לומדת יותר על מנת להתחזק בנושא הזה. אני אציין שוב שאני מאמינה באמונה שלמה שאנחנו עתידים להיגאל, ומאמינה שבכל יום יכול המשיח להתגלות, אבל רק בחסדי שמים, כי בתור עם אנחנו מפולגים מבפנים בהרבה תחומים, אז אני מרגישה מעיין אכזבה.
אני מקווה שהחלומות האלו יעברו, אבל הם פוגעים לי בנשמה. איך אני יכולה להתגבר על זה?

מי שנרצח היה פיקדון?

האם מי שנולד הוא פקדון זמני ?
למה מברכים על מי שנרצח ומודים לאלוקים ?
מהיכן הנוהג הזה ? מסתמך על התורה ?

למה דווקא היא??

אני מכירה טוב את מי שנרצחה בפיגוע אתמול, הדר היתה בן אדם כל כך טוב!!
למה דווקא היא היתה צריכה להרצח????

טבח בבית כנסת – מה עושים?

מכל היום המטורף הזה אני לא מצליח להבין כלום. איך ה' עושה דבר כזה? באמצע תפילה! בבית כנסת! לראש כולל! מה זה אומר בשבילנו? "רק להתחזק" כדברי המשגיחים והמעוררים? מה זה עוזר????

מה עושים עם ארוע כזה? אני סה"כ בחור בישיבה, אין לי נשק או כח אחר. אז מה לעשות?

הרהורים בעקבות הפיגוע

הפיגוע שהיה היום זעזע אותי באופן מיוחד. איך אפשר להבין את זה שיהודים נרצחים בשעה שהם מתפללים לאלוקים?זה גורם לי להרגיש מי זה האלוקים הזה שבאמצע שמתפללים אליו לא מונע ממרצחים לרצוח את המתפללים לו? האם אנחנו לא אמונים על :"שלוחי מצווה לא ניזוקים"?איך בכלל אפשר לחזור לשפיות אחרי דבר כזה?
וגם לא ברור לי מה תפקידנו בזמן כזה: לשקוע בדיכאון ולראות את התמונות המזויעות שוב ושוב? כמו שאומר המשגיח לקבל קבלות?(זה יעזור בכלל?)בקיצור אשמח לקצת סדר בכל הבלגן הזה.תודה